[Contact banner]

Da Vinci Laboratory Solutions zoekt een Service Engineer in Limburg

Jij krijgt energie van chromatografie techniek die moet werken! Ben jij momenteel werkzaam als service- of laboratorium engineer die het leuk vindt om chromatografische systemen zelfstandig te installeren, storingen echt op te lossen en klanten inhoudelijk verder te helpen? Werk je graag met GC, GC MS en/of LC en wil je de ruimte om je vak goed uit te oefenen, zonder onnodige bureaucratie? Dan pas jij bij Da Vinci Laboratory Solutions.

Je komt terecht in een klein, technisch sterk serviceteam waarin kwaliteit en vakmanschap vooropstaan. Wij bieden een functie voor 40 uur per week, met als standplaats Geleen. Daarnaast werk je veel in de regio (Chemelot Campus), maar ook regelmatig in België en Duitsland.

 

WAT GA JE DOEN? 
Als Service Engineer ben je verantwoordelijk voor het werkend krijgen én werkend houden van onze GC-, GC MS- en LC-systemen bij klanten. Je installeert en stelt deze systemen in bedrijf, verhelpt complexe technische storingen – zowel on site als incidenteel op afstand – en voert preventief onderhoud en reparaties uit. Daarnaast ondersteun je gebruikers in de dagelijkse praktijk en verzorg je trainingen, zodat zij optimaal met onze systemen kunnen werken.

Voor klanten in de regio Limburg fungeer je als technisch aanspreekpunt. Je werkt grotendeels zelfstandig vanuit onze vestiging in Geleen, waarbij je waar nodig kunt terugvallen op de ondersteuning van collega engineers. Administratieve werkzaamheden zijn functioneel en beperkt: wat nodig is om goed service te leveren, niet meer dan dat.

 

WAT BIEDEN WIJ? 
Bij Da Vinci staan innovatie, technologische expertise en samenwerking centraal in onze missie om laboratoria efficiënter te maken. En om dat te bereiken, hebben we jou nodig. Daarom bieden we jou:

  • Een aantrekkelijk salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen € 3.541,- en € 5.590,- bruto per maand (op basis van fulltime).
  • Een lease-auto, laptop en mobiele telefoon;
  • Een bonusregeling – 4% vast en nog extra op basis van bedrijfsresultaat (winstdeling).
  • 8,25% vakantietoeslag en 25 vakantiedagen (plus 1 of 2 extra aangewezen door directie)
  • Een volledig door Da Vinci betaald pensioen;
  • Een informele werksfeer met hoge mate van zelfstandigheid;
  • Opleidingsmogelijkheden voor zowel vakinhoudelijke als persoonlijke ontwikkeling;
  • Leuke teamuitjes!

 

WIE ZOEKEN WIJ? 
Graag nodigen wij je uit voor een gesprek om elkaar wat meer te leren kennen als je:

  • Een chemische/analytische achtergrond hebt;
  • Minimaal 3 jaar werkervaring hebt met chromatografie systemen (GC, GC-MS en of LC) of aantoonbare diepgaande kennis;
  • Affiniteit hebt met hardware, computers en basis IT (interfaces, drivers, netwerken);
  • Een zelfstandige, nauwkeurige en klantvriendelijke instelling hebt;
  • Helder in het Nederlands en Engels spreekt en schrijft;
  • Bij voorkeur centraal in de provincie Limburg woonachtig bent.

 

GEÏNTERESSEERD? 
Lijkt het je interessant om jouw vakmanschap in te zetten bij een innovatief bedrijf in de laboratoriumbranche? Stuur dan je cv en motivatie voor vrijdag 22 mei 2026 naar hrm@davinci-ls.com – we kijken uit naar je reactie!

Heb je vragen? Neem contact op met Ron Eman via telefoonnummer: 010-2581870.